مطالب برتر ماه

حمایت از ما

قاطعانه تأکید می‌کنیم که کل منابع مالی این مؤسسه از کمک‌های مالی حامیان سخاوتمند و همیشه یاور ما تأمین می‌شود. این انجمن کاملاً مستقل است و به مردمی‌بودن خود افتخار می‌کند. امید که با کمک مردم در راستای ایجاد تغییری مثبت و مفید حرکت کنیم.

زیاد یا کم، هدایای مالی شما به جوانان و فرزندان این کشور کمک می‌کند تا راه را با اراده‌ای آهنین و استوار طی کنند.

هنوز نگرانی از گسترش این پدیده شوم وجود دارد، ما مصمم به ایجاد یک جنبش قدرتمند از طریق آموزش و پرورش هستیم تا تک تک کودکان از بدرفتاری ها و بی توجهی‌های احتمالی محافظت و آگاه شوند.

این بدین معنا است که هر یک از ما مسئولیتی بر دوش داریم و باید برای حفظ کودکان سرزمین خود تلاش کنیم. اگر قانون نیاز به تغییر داشته باشد، یا اگر قرار است تلاش بیشتری برای حفظ کودکان انجام دهیم، برای آن آماده‌ایم و خستگی در ما راهی ندارد.

ما کاملا مستقل هستیم و به مردمی بودن خود افتخار می‌کنیم. با کمک مردم برای ایجاد تغییری مثبت و مفید حرکت خواهیم کرد.

حمایت در سایت دونیت

شما توسط سایت دونیت و با کلیک بر روی دکمه آبی رنگ “حمایت می‌کنم” به درگاه بانک امن منتقل خواهید شد و به هر میزان می‌توانید از ما حمایت کنید.

حمایت توسط کد کوتاه (سرویس آپ)

شما می‌توانید با شماره گیری کد دستوری #133*733* به راحت ترین شکل ممکن و به هر میزان دلخواه از ما حمایت کنید.

حمایت توسط شماره حساب

شما می‌توانید از طریق شماره حساب بانک کشاورزی 856955128 به نام موسسه غیرتجاری انجمن پایش سلامت و بهداشت باروری و زنان، نسبت به انتقال مبلغ مورد نظر خود اقدام نمایید.

حمایت کارت به کارت

شما می‌توانید از طریق شماره کارت بانک کشاورزی 3744-0009-7070-6037 به نام موسسه غیرتجاری انجمن پایش سلامت و بهداشت باروری و زنان، نسبت به انتقال مبلغ مورد نظر خود اقدام نمایید.

WordPress Theme built by Shufflehound. طراحی و پیاده سازی توسط ستاریان